C0603C331M3HACTU
80-C0603C331M3HACTU
C0603C331M3HACTU
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 330pF 0603 X8R 20%
Cykl życia:
Zamówienie specjalne z fabryki:
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
KEMET
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – SMD/SMT
RoHS:
330 pF
25 VDC
X8R
20 %
0603
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 150 C
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)