C056G201F2G5CS
KEMET
80-CCR05CG201FSV
C056G201F2G5CS
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 200 pF C0G 1% LS=5.08 mm LDD Mil C0G PRF20
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
32 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
KEMET
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – na taśmie
RoHS: N
LDD Mil C0G PRF20
Radial
200 pF
200 VDC
C0G (NP0)
1 %
5.08 mm
Molded
- 55 C
+ 125 C
MIL-PRF MLCCs
4.83 mm
2.29 mm
4.83 mm
Bulk
Marka: KEMET
Klasa: Class 1
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Współczynnik dyssypacji DF: 0.1 %
Średnica przewodu: 0.635 mm