PM1008-R10K-RC
J.W. Miller
542-PM1008-R10K-RC
PM1008-R10K-RC
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD 0.10uH 10%
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 279
Stany magazynowe:
1 279 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Bourns
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – SMD
RoHS:
Wirewound
1008 (2520 metric)
Unshielded
100 nH
10 %
650 mA
560 mOhms
- 55 C
+ 125 C
60
1 GHz
Standard
2.5 mm
2 mm
1.6 mm
Ceramic
PM1008
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: RF
Marka: J.W. Miller
Kod typu – cale: 1008
Kod typu – mm: 2520
Rodzaj rdzenia: Wirewound
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MY
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: RF Inductors
Rodzaj produktu: RF Inductors - Leaded
Wielkość opakowania producenta: 2000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 25 MHz