IXTP150N15X4
IXYS
747-IXTP150N15X4
IXTP150N15X4
Produc.:
Opis:
MOSFETs TO220 150V 150A N-CH HIPER
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 159
Stany magazynowe:
159 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
46 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Ilości większe niż 159 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
IXYS
Kategoria produktów: Układy MOSFET
RoHS:
Si
Through Hole
TO-220-3
N-Channel
1 Channel
150 V
150 A
7.2 mOhms
- 20 V, 20 V
2.5 V
105 nC
- 55 C
+ 175 C
480 W