IXTH20P50P
IXYS
747-IXTH20P50P
IXTH20P50P
Produc.:
Opis:
MOSFETs -20.0 Amps -500V 0.450 Rds
Karta charakterystyki:
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 6
Stany magazynowe:
6
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
3 240
Oczekiwane: 04.01.2027
600
Oczekiwane: 27.07.2027
Średni czas produkcji:
27
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
IXYS
Kategoria produktów: Układy MOSFET
RoHS:
Si
Through Hole
TO-247-3
P-Channel
1 Channel
500 V
20 A
450 mOhms
- 20 V, 20 V
2 V
103 nC
- 55 C
+ 150 C
460 W