IXFK140N30P
IXYS
747-IXFK140N30P
IXFK140N30P
Produc.:
Opis:
MOSFETs 140 Amps 300V 0.024 Ohms Rds
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 509
Stany magazynowe:
509 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
27 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
IXYS
Kategoria produktów: Układy MOSFET
RoHS:
Si
Through Hole
TO-264-3
N-Channel
1 Channel
300 V
140 A
24 mOhms
- 20 V, 20 V
3 V
185 nC
- 55 C
+ 150 C
1.04 kW