PWC-PWC0805LF-10R0-F
IRC / TT Electronics
66-PWC0805LF-10R0-F
PWC-PWC0805LF-10R0-F
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD 10ohm 125milliwatt 0.01
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 3000   Wielokrotności: 3000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
TT Electronics
Kategoria produktów: Rezystory grubowarstwowe – SMD
RoHS:
Reel
PWC
10 Ohms
125 mW (1/8 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
150 V
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.6 mm (0.024 in)