LVC0603LF-R250F
IRC / TT Electronics
66-LVC0603LF-R250F
LVC0603LF-R250F
Produc.:
Opis:
Current Sense Resistors - SMD 1/10W 0.25ohm 1%
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 4 338
Stany magazynowe:
4 338 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
40 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
TT Electronics
Kategoria produktów: Rezystory current sense - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
LVC
250 mOhms
100 mW (1/10 W)
1 %
300 PPM / C
0603
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)
0.45 mm (0.018 in)