DM2-121E-R10
IEI
458-DM2-121E-R10
DM2-121E-R10
Produc.:
Opis:
Display Modules 12.1" 500 cd/m 1024 x 768 monitor, VGA, HDMI, DisplayPort, with USB 3.0 HUB, USB PC touch screen, 9 -36V DC input, Speaker, Camera, R10
Cykl życia:
Zamówienie specjalne z fabryki:
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
IEI
Kategoria produktów: Moduły wyświetlacza
RoHS:
LCD Displays
12.1 in
1024 x 768
I2C, SPI, UART, USB
Rodzaj podświetlenia: LCD
Marka: IEI
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Wymiary: 279.86 mm x 237.5 mm x 49.3 mm
Maksymalna temperatura robocza: + 60 C
Minimalna temperatura robocza: - 20 C
Napięcie robocze zasilania: 9 V to 36 V