DF51A-28DP-2DSA(01)
Hirose Connector
798-DF51A-28D-2DSA01
DF51A-28DP-2DSA(01)
Produc.:
Opis:
Headers & Wire Housings 28P 2R STRAIGHT HEADER GOLD
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 298
Stany magazynowe:
298 Wysylamy natychmiast
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Hirose Electric
Kategoria produktów: Złącza sygnałowe i przemysłowe
RoHS:
Headers
28 Position
2 mm (0.079 in)