DF11-28DP-2DSA(24)
Hirose Connector
798-DF11-28DP-2DSA24
DF11-28DP-2DSA(24)
Produc.:
Opis:
Headers & Wire Housings 28P STRT HEADER BD MNT,THRU HL SN
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 432
Stany magazynowe:
432 Wysylamy natychmiast
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Bulk
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Hirose Electric
Kategoria produktów: Złącza sygnałowe i przemysłowe
RoHS:
Headers
Shrouded
28 Position
2 mm (0.079 in)