DF11-28DP-2DS(52)
Hirose Connector
798-DF11-28DP-2DS52
DF11-28DP-2DS(52)
Produc.:
Opis:
Headers & Wire Housings 2MM R/A PCB HEADER 28P DR THRU-HOLE GLD
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 54
Stany magazynowe:
54 Wysylamy natychmiast
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Hirose Electric
Kategoria produktów: Złącza sygnałowe i przemysłowe
RoHS:
Headers
Shrouded
28 Position
2 mm (0.079 in)
2 Row
Through Hole
Solder Pin
Right Angle
Pin (Male)
Gold
DF11
- 30 C
+ 85 C
Tube
Marka: Hirose Connector
Materiał styku: Brass
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MY
Prąd znamionowy : 2 A
Rodzaj produktu: Headers & Wire Housings
Wielkość opakowania producenta: 16
Podkategoria: Headers & Wire Housings
Napięcie znamionowe: 250 V