GS882Z36CD-150V
GSI Technology
464-GS882Z36CD-150V
GS882Z36CD-150V
Produc.:
Opis:
SRAM 1.8/2.5V 256K x 36 9M
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 66   Wielokrotności: 66
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
1 056 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
GSI Technology
Kategoria produktów: SRAM
RoHS: N
9 Mbit
256 k x 36
7.5 ns
150 MHz
Parallel
2.7 V
1.7 V
110 mA, 125 mA