GS88018CGT-200V
GSI Technology
464-GS88018CGT-200V
GS88018CGT-200V
Produc.:
Opis:
SRAM 1.8/2.5V 512K x 18 9M
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 66   Wielokrotności: 66
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
1 056 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
GSI Technology
Kategoria produktów: SRAM
RoHS:
9 Mbit
512 k x 18
6.5 ns
200 MHz
Parallel
2.7 V
1.7 V
115 mA, 140 mA