FFC2A36-18-0-G-R
GCT
640-FFC2A36-18-0-G-R
FFC2A36-18-0-G-R
Produc.:
Opis:
FFC & FPC Connectors 18W, 0.5mm, FFC Con, Vert, Flip-Lock, SMT, Gold, Right Footprint
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 970
Stany magazynowe:
2 970 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
4 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1500)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
GCT
Kategoria produktów: Złączki FFC i FPC
RoHS:
FFC Connector
18 Position
0.5 mm
SMD/SMT
Vertical
Side Contact
Gold
500 mA
FFC2A36
Flip-Lock Actuator
- 40 C
+ 105 C
Reel
Cut Tape
Rodzaj rozruchu: ZIF
Marka: GCT
Materiał styku: Copper
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Materiał oprawy: Liquid Crystal Polymer (LCP)
Oporność izolacji: 50 MOhms
Styl mocowania: SMD/SMT
Rodzaj produktu: FFC & FPC Connectors
Wielkość opakowania producenta: 1500
Podkategoria: FFC & FPC Connectors
Napięcie znamionowe: 30 V
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
FFC2A36 0.5mm Vertical Flip-Lock Connectors
GCT FFC2A36 0.5mm Vertical Flip-Lock Connectors are specifically designed for flexible layouts and fast assembly. These connectors offer a top-entry design that provides engineers with greater layout flexibility when side-entry parts are not viable. The hinged-at-every-contact actuator provides consistent clamp force across the full circuit count, while delivering the tactile confirmation required during assembly. The FFC2A36 connectors are available as standard with a right-hand footprint configuration used in various comparable alternatives. GCT FFC2A36 Connectors are suitable for compact control boards, embedded systems, test and measurement equipment, and IoT applications.