SMCC-822J-02
Fastron
434-SMCC-822J-02
SMCC-822J-02
Produc.:
Opis:
RF inductors - Leaded 8200uH .02MHz
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1200   Wielokrotności: 1200
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie Ammo (zamówienie w wielokrotności 1200)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Fastron
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – z wyprowadzeniami
RoHS:
Choke
Axial
8.2 mH
5 %
30 mA
95 Ohms
30
400 kHz
Standard
PCB Mount
SMCC/N
Ammo Pack
Aplikacja: RF
Marka: Fastron
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MY
Produkt: RF Inductors
Rodzaj produktu: RF Inductors - Leaded
Wielkość opakowania producenta: 1200
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
Leaded Inductors
Fastron Leaded Inductors are thru-hole fixed choke coils featuring an inductance range from 0.1µH to 100,000µH. These inductors offer high Q values and come in both ammo pack and tape packaging. The tape packaging offerings include both radial and axial taping. Fastron Leaded Inductors are suitable for use cases such as decoupling, interference suppression, and filtering.