MICC-R11M-01
Fastron
434-MICC-R11M-01
MICC-R11M-01
Produc.:
Opis:
RF inductors - Leaded Phenolic Core Leaded Inductor - Fixed Choke Coil
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 4000   Wielokrotności: 4000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Fastron
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – z wyprowadzeniami
RoHS:
Choke
Axial
Unshielded
110 nH
20 %
1.1 A
110 mOhms
Standard
PCB Mount
7 mm