1008ASM-R10J-08
Fastron
434-1008ASM-R10J-08
1008ASM-R10J-08
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD 100nH 5% tol Non-Mag Chip IND
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Fastron
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – SMD
RoHS:
Wirewound
2.9 mm x 2.8 mm x 2.1 mm
Unshielded
100 nH
5 %
650 mA
560 mOhms
- 40 C
+ 150 C
63
1 GHz
Standard
2.9 mm
2.8 mm
2.1 mm
Ceramic
AEC-Q200
1008ASM
Reel
Aplikacja: Non-Magnetic
Marka: Fastron
Kod typu – cale: 1008
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MY
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: RF Inductors
Rodzaj produktu: RF Inductors - Leaded
Wielkość opakowania producenta: 1000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 25 MHz