1008AS-R39K-01
Fastron
434-1008AS-R39K-01
1008AS-R39K-01
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD 0.39uH 25MHz
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 2000   Wielokrotności: 2000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Fastron
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – SMD
RoHS:
Wirewound
Unshielded
390 nH
10 %
470 mA
1.12 Ohms
- 40 C
+ 125 C
47
500 MHz
Standard
2.84 mm
2.5 mm
1 mm