0805AS-R18G-08
Fastron
434-0805AS-R18G-08
0805AS-R18G-08
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD Chip Inductor (Wire wound -open); 180nH; Tol: 2%
Średni czas produkcji:
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Fastron
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – SMD
RoHS:
Wirewound
0805 (2012 metric)
Unshielded
180 nH
2 %
- 40 C
+ 150 C
Standard
2.3 mm
1.8 mm
1.6 mm