0603F-R68J-01
Fastron
434-0603F-R68J-01
0603F-R68J-01
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD Chip Inductor (Wire wound -open); 680nH; Tol: 5%
Średni czas produkcji:
Minimum: 4000   Wielokrotności: 4000
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Unshielded
680 nH
5 %
Standard
1.7 mm
1.1 mm
1 mm
Ferrite
AEC-Q200
0603F