0603F-R33K-01
Fastron
434-0603F-R33K-01
0603F-R33K-01
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD Ferrite Core Chip Inductor
Średni czas produkcji:
11 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 4000   Wielokrotności: 4000
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Unshielded
330 nH
10 %
560 mA
460 mOhms
- 40 C
+ 85 C
12
Standard
1.7 mm
1.1 mm
1 mm
Ferrite
AEC-Q200
0603F