0603F-R33J-04
Fastron
434-0603F-R33J-04
0603F-R33J-04
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD Chip Inductor (Wire wound -open); 330nH; Tol: 5%
Średni czas produkcji:
Minimum: 15000   Wielokrotności: 15000
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 15000)
Unshielded
330 nH
5 %
Standard
1.7 mm
1.1 mm
1 mm
Ferrite
AEC-Q200
0603F