0603F-R27K-04
Fastron
434-0603F-R27K-04
0603F-R27K-04
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD Wire-wound Ferrite RF Chip Inductor
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 15000   Wielokrotności: 15000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 15000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Fastron
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – SMD
RoHS:
Wirewound
0603 (1608 metric)
Unshielded
270 nH
10 %
710 mA
300 mOhms
- 40 C
+ 85 C
12
Standard
1.7 mm
1.1 mm
1 mm
Ferrite
AEC-Q200
0603F