0603AS-R11J-04
Fastron
434-0603AS-R11J-04
0603AS-R11J-04
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 15000   Wielokrotności: 15000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 15000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Fastron
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – SMD
RoHS:
Wirewound
0603 (1608 metric)
Unshielded
110 nH
5 %
300 mA
610 mOhms
- 40 C
+ 150 C
34
Standard
1.7 mm
1.1 mm
1 mm