05CCM-2R2M-01
Fastron
434-05CCM-2R2M-01
05CCM-2R2M-01
Produc.:
Opis:
RF inductors - Leaded Phenolic Core Leaded Inductor - Fixed Choke Coil
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
11 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 3500   Wielokrotności: 3500
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3500)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Fastron
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – z wyprowadzeniami
RoHS:
Choke
Axial
Shielded
2.2 uH
20 %
480 mA
1 Ohms
- 55 C
+ 125 C
35
135 MHz
Standard
PCB Mount
9.5 mm
4.2 mm
Phenolic
05CCM
Reel
Aplikacja: Non-Magnetic
Marka: Fastron
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MY
Średnica przewodu: 0.6 mm
Produkt: RF Inductors
Rodzaj produktu: RF Inductors - Leaded
Wielkość opakowania producenta: 3500
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Częstotliwość testowa: 1 MHz