0402AQC-010J-08
Fastron
434-0402AQC-010J-08
0402AQC-010J-08
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD AEC-Q200 Qualified
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Fastron
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – SMD
RoHS:
0402 (1005 metric)
Unshielded
10 nH
5 %
1.5 A
80 mOhms
- 40 C
+ 150 C
30
6 GHz
Standard
1.2 mm
0.65 mm
0.65 mm
Ceramic
AEC-Q200
Reel
Aplikacja: RF
Marka: Fastron
Kod typu – cale: 0402
Kod typu – mm: 1005
Rodzaj rdzenia: Wirewound
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MY
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: RF Inductors
Rodzaj produktu: RF Inductors - Leaded
Wielkość opakowania producenta: 1000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 MHz