FTR-E1AA012Y-HA
FCL Components
817-FTR-E1AA012Y-HA
FTR-E1AA012Y-HA
Produc.:
Opis:
Automotive Relays 12VDC cUlus rec 30A 1a Silver Alloy
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 96
Stany magazynowe:
96 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
20 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
500 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
FCL Components
Kategoria produktów: Przekaźniki samochodowe
RoHS:
12 VDC
1 Form X (SPST)
30 A
160 Ohms
450 VDC
PCB Mount
Silver (Ag)
FTR-E1
Tray
Marka: FCL Components
Obciążenie cewki: Solder Pin
Zakończenie styku: Solder Pin
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Pobór mocy: 900 mW