WCLA3225V1-101-R
Eaton Electronics
704-WCLA3225V1-101-R
WCLA3225V1-101-R
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD Chip IND 100uH 0.19A SMT 2 Pad
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 6 870
Stany magazynowe:
6 870 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – SMD
RoHS:
Wirewound
1210 (3225 metric)
Shielded
100 uH
10 %
190 mA
3.48 Ohms
- 55 C
+ 125 C
10
7 MHz
3.6 mm
2.8 mm
2.4 mm