WCL3225-150-R
Eaton Electronics
504-WCL3225-150-R
WCL3225-150-R
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD WCL Chip IND 3225 15uH 2 Pads
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – SMD
RoHS:
15 uH
3.5 mm
2.9 mm
2.25 mm