SDCL1V4018-2R2M-R
Eaton Electronics
704-SDCL1V4018-2R2MR
SDCL1V4018-2R2M-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD SDCL1V4018, 2.2uH, 3.0A, 2 PADS, SMT
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 841
Stany magazynowe:
2 841 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
20 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Cut Tape / MouseReel™
RoHS:
High Power Choke
4018 metric
Semi-Shielded
2.2 uH
20 %
2.5 A
54 mOhms
3 A
- 40 C
+ 125 C
Standard
4 mm
4 mm
1.85 mm
Ferrite
SDCL
MouseReel
Aplikacja: High Current
Marka: Eaton Electronics
Kod typu – mm: 4018
Rodzaj rdzenia: Thin Film
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz