SDCL1V4018-1R5N-R
Eaton Electronics
704-SDCL1V4018-1R5NR
SDCL1V4018-1R5N-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD SDCL1V4018, 1.5nH, 3.3A, 2 PADS, SMT
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 3 000
Stany magazynowe:
3 000 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
20 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Cut Tape / MouseReel™
High Power Choke
4018 metric
Semi-Shielded
1.5 uH
30 %
3 A
46 mOhms
3.3 A
Standard
4 mm
4 mm
1.85 mm
Marka: Eaton Electronics
Kod typu – mm: 4018
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz