SDCL1V3015-680M-R
Eaton Electronics
704-SDCL1V3015-680MR
SDCL1V3015-680M-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD SDCL1V3015, 68.0nH, 0.33A, 2 PADS, SMT
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 7 920
Stany magazynowe:
7 920 Wysylamy natychmiast
High Power Choke
3015 metric
Semi-Shielded
68 uH
20 %
250 mA
2.3 Ohms
330 mA
Standard
3 mm
3 mm
1.5 mm
Marka: Eaton Electronics
Kod typu – mm: 3015
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz