SDCL1V3012-150M-R
Eaton Electronics
704-SDCL1V3012-150MR
SDCL1V3012-150M-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD SDCL1V3012, 15.0nH, 0.45A, 2 PADS, SMT
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 7 939
Stany magazynowe:
7 939 Wysylamy natychmiast
High Power Choke
3012 metric
Semi-Shielded
15 uH
20 %
350 mA
471 mOhms
450 mA
Standard
3 mm
3 mm
1.2 mm
Marka: Eaton Electronics
Kod typu – mm: 3012
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz