SDCL1V2512-R68N-R
Eaton Electronics
704-SDCL1V2512R68NR
SDCL1V2512-R68N-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD SDCL1V2512, 0.68nH, 3.3A, 2 PADS, SMT
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 8 000
Stany magazynowe:
8 000 Wysylamy natychmiast
High Power Choke
2512 metric
Semi-Shielded
680 nH
30 %
2.7 A
43 mOhms
3.3 A
Standard
2.5 mm
2 mm
1.2 mm
Marka: Eaton Electronics
Kod typu – mm: 2512
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz