SDCL1V2512-R47N-R
Eaton Electronics
704-SDCL1V2512R47NR
SDCL1V2512-R47N-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 470 NH 30 %
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 6 021
Stany magazynowe:
6 021 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Cut Tape / MouseReel™
RoHS:
High Power Choke
2512 metric
Semi-Shielded
470 nH
30 %
2.9 A
36 mOhms
4 A
- 40 C
+ 125 C
Standard
2.5 mm
2 mm
1.2 mm
Ferrite
SDCL
MouseReel
Aplikacja: High Current
Marka: Eaton Electronics
Kod typu – mm: 2512
Rodzaj rdzenia: Thin Film
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 2000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz