SDCL1V2010-150M-R
Eaton Electronics
704-SDCL1V2010-150MR
SDCL1V2010-150M-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD SDCL1V2010, 15.0nH, 0.45A, 2 PADS, SMT
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 7 985
Stany magazynowe:
7 985 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
High Power Choke
2010 metric
Semi-Shielded
15 uH
20 %
400 mA
1.35 Ohms
450 mA
- 40 C
+ 125 C
Standard
2.1 mm
1.7 mm
1.05 mm
Ferrite
SDCL
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: High Current
Marka: Eaton Electronics
Kod typu – mm: 2010
Rodzaj rdzenia: Thin Film
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 2000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz