SDCHA1V5040-4R7-R
Eaton Electronics
504-SDCHA1V5040-4R7R
SDCHA1V5040-4R7-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD IND SMD Power 4.7uH 3.2A 2 PADS SMT
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 480
Stany magazynowe:
1 480 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1500)
Cut Tape / MouseReel™
Semi-Shielded
- 55 C
+ 125 C
Standard
SDCHA
MouseReel
Aplikacja: Automotive
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 1500
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Jednostka masy: 1 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
SDCL & SDCH Semi-Shielded Power Inductors
SDCLA & SDCHA Auto Semi-Shielded Power Inductors
Eaton Electronics SDCLA and SDCHA Auto Semi-Shielded Power Inductors are AEC-Q200 qualified and offer up to 13.5A current rating and a 1µH to 100µH inductance range. These inductors are magnetically semi-shielded, feature high current carrying capability, and come in surface-mount packaging with a maximum height of 4.5mm. Eaton Electronics SDCLA and SDCHA Auto Semi-Shielded Power Inductors are ideal for use in LED lighting, collision avoidance, infotainment and cluster electronics, and adaptive cruise control (ACC).