SDCH1V6045-331M-R
Eaton Electronics
704-SDCH1V6045-331MR
SDCH1V6045-331M-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD SDCH1V6045, 330nH, 0.8A, 2 PADS, SMT
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 522
Stany magazynowe:
2 522 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
20 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
High Power Choke
6045 metric
Semi-Shielded
330 uH
20 %
400 mA
2.3 Ohms
800 mA
- 40 C
+ 125 C
Standard
6 mm
6 mm
4.5 mm
Ferrite
SDCH
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: High Current
Marka: Eaton Electronics
Kod typu – mm: 6045
Rodzaj rdzenia: Thin Film
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 1500
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz