SD53-3R3-R
Eaton Electronics
704-SD53-3R3-R
SD53-3R3-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 3.3uH 2.6A 0.029ohms
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 264
Stany magazynowe:
1 264 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2600)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
Shielded
3.3 uH
20 %
2.26 A
34 mOhms
2.6 A
- 40 C
+ 125 C
Standard
5.7 mm
5.2 mm
3 mm