SD14-R87-R
Eaton Electronics
704-SD14-R87-R
SD14-R87-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 0.87uH 3.96A 0.0243ohms
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
17 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 3800   Wielokrotności: 3800
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3800)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
870 nH
20 %