SD12-6R2-R
Eaton Electronics
704-SD12-6R2-R
SD12-6R2-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 6.2uH 1.08A 0.1699ohms
Power Inductor
6.2 uH
20 %