SD12-3R3-R
Eaton Electronics
704-SD12-3R3-R
SD12-3R3-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 3.3uH 1.42A 0.1043ohms
Minimum: 3800   Wielokrotności: 3800
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Power Inductor
3.3 uH
20 %