SD10-100-R
Eaton Electronics
704-SD10-100-R
SD10-100-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 10uH 0.752A 0.336ohms
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
17 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3800)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
Shielded
10 uH
20 %
760 mA
336 mOhms
- 40 C
+ 125 C
Standard
5.2 mm
5.2 mm
1 mm