S501-200-R
Eaton Electronics
504-S501-200-R
S501-200-R
Produc.:
Opis:
Cartridge Fuses S501 200mA
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 8
Stany magazynowe:
8 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Bulk
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Wkładki bezpiecznikowe
RoHS:
S501
Ceramic Fuses
200 mA
Fast Blow
5 mm x 20 mm
250 VAC
Holder / Clip
Clip
Bulk
Styl korpusu: Cylindrical
Marka: Eaton Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Średnica: 5.2 mm
Styl wskaźnika: Without Indicator
Długość: 20 mm