RL1011-152-R
Eaton Electronics
704-RL1011-152-R
RL1011-152-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - Leaded 1.5mH 0.39A
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 50400   Wielokrotności: 800
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 800)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – z wyprowadzeniami
RoHS:
Radial
9.5 mm x 10.5 mm
Unshielded
1.499 mH
10 %
324 mA
3 Ohms
- 40 C
+ 125 C
1 MHz
Standard
PCB Mount
10.5 mm
9.5 mm