PHVL-3R9V474-R
Eaton Electronics
504-PHVL-3R9V474-R
PHVL-3R9V474-R
Produc.:
Opis:
Supercapacitors / Ultracapacitors 0.47F 3.9V 30%
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 260
Stany magazynowe:
260 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
17 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Eaton
Kategoria produktów: Superkondensatory/ultrakondensatory
RoHS:
470000 uF
3.9 VDC
Radial
11.8 mm (0.465 in)
17.3 mm
9 mm
5000 Hour, 500000 Cycle
400 mOhms
- 10 %, + 30 %
Vertical
EDLC / Supercaps
- 40 C
+ 85 C
14.5 mm
PHVL
Bulk
Marka: Eaton Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Średnica przewodu: 0.5 mm