PB-5R0H474-R
Eaton Electronics
504-PB-5R0H474-R
PB-5R0H474-R
Produc.:
Opis:
Supercapacitors / Ultracapacitors .47F 5V EDLC P SERIES CYL
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
17 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Superkondensatory/ultrakondensatory
RoHS:
470000 uF
5 VDC
Radial
11.8 mm (0.465 in)
14.5 mm
17.3 mm
1000 Hour
1 Ohms
- 20 %, + 80 %
Horizontal
EDLC / Supercaps
- 25 C
+ 70 C
9 mm
PB
Bulk
Marka: Eaton Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: PH
Średnica przewodu: 0.5 mm