NRL2104F3380B1F
Eaton Electronics
504-NRL2104F3380B1F
NRL2104F3380B1F
Produc.:
Opis:
NTC Thermistors Single ended, Epoxy NTC, 10K ohm, 3380 B
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 827
Stany magazynowe:
1 827 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Eaton
Kategoria produktów: Termistory NTC
RoHS:
NRLx
3380 K
10 kOhms
1.8 mW
1 %
Off-Board
Wire Lead
- 40 C
+ 125 C
4 mm
33 mm
4 mm
8 mm
Bulk
Tolerancja B : 1 %
Wartość Beta: B25/50
Marka: Eaton Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Rodzaj produktu: NTC Thermistors
Wielkość opakowania producenta: 400
Podkategoria: Thermistors
Rodzaj: NTC
Jednostka masy: 1 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
NRL Epoxy-Sealed Radial Lead NTC Thermistors
Eaton Electronics NRL Epoxy-Sealed Radial Lead NTC Thermistors feature up to 100kΩ resistance rating, ≤15s thermal time constant, and -40°C to +125°C temperature range. The NRL thermistors provide faster thermal response, UL 3656 XLPE insulation lead wire, and offer a non-linear change in resistance vs. temperature. Eaton Electronics NRL NTC Thermistors are ideal for use in medical devices, commercial appliances, industrial process control, and uninterruptible power supplies (UPS).