MPIA4015V2-R68-R
Eaton Electronics
704-MPIA4015V2-R68-R
MPIA4015V2-R68-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 0.68uH 8A 19mOhms AEC-Q200
Minimum: 3000   Wielokrotności: 3000
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
RoHS:
4.4 mm x 4.2 mm x 1.5 mm
Shielded
680 nH
20 %
6.8 A
19 mOhms
8 A
- 55 C
+ 125 C
81 MHz
Standard
4.4 mm
4.2 mm
1.5 mm
AEC-Q200
MPIA40-V2
Reel
Aplikacja: Automotive
Marka: Eaton Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz